Hoofdkantoor Prinsengracht 400/ 1016 JB / Amsterdam
info@academieartemis.nl/ 020 – 689 51 00
Een gezonde en smakelijke 3D geprinte snacks voor kinderen van 4 tot 9 jaar, verkrijgbaar bij de Hema. De snacks van Speelfood bevatten algen en insecten als hoofdingrediënt en hebben speelse vormen waardoor ze toegankelijk worden.
Naar verwachting zal in de toekomst niet langer aan de groeiende vraag van vlees kunnen worden voldaan. De wereldbevolking groeit en de vraag naar vlees wordt steeds groter waardoor de consumptie hiervan tot 2050 zal verdubbelen. Vlees wordt schaars en er moet een alternatief komen. De vleesvervangers algen en insecten bieden hier een mogelijkheid voor.
Maar is de Westerse Wereld er wel klaar voor om deze te eten? Hema speelt hier op in en biedt een oplossing. Kinderen kun je leren eten en aan smaken laten wennen, al helemaal als dit op een leuke manier wordt gedaan. Daarom worden de snacks van Speelfood 3D geprint, waardoor de alg en insect niet meer herkenbaar zijn, en de snack speels en toegankelijk wordt. Door kinderen aan de smaken te laten wennen zullen zij in de toekomst sneller en makkelijker overgaan op de vleesvervangers.
Speelfood zal begin 2019 in alle grote HEMA filialen in Nederland verkrijgbaar zijn.
06 511 11 934/ philinedebeijer@hotmail.com
Styling> Philine de Beijer, Fotografie> Ferry Krauweel.
Styling> Philine de Beijer, Fotografie> Ferry Krauweel.