Hoofdkantoor Prinsengracht 400/ 1016 JB / Amsterdam
info@academieartemis.nl/ 020 – 689 51 00
Styling>Annabelle van Dijk, Fotografie>Naomi Jansen, Visagie>Lynn van der Sande, Model>Carlynn Armour
Styling>Annabelle van Dijk, Fotografie>Naomi Jansen, Visagie>Lynn van der Sande, Model>Carlynn Armour
“Uit de natuurdocumentaires van David Attenborough heb ik geleerd dat er elk moment diersoorten zijn die met uitsterving worden bedreigd. Diersoorten waarvan we de unieke kwaliteiten pas recentelijk zijn gaan waarderen”.
‘TALES OF THE UNTAMED’ is een prognoseboek voor & Other Stories en vertelt het verhaal van deze kwetsbare diersoorten. In dit boek staan vormuitingen als inspiratie voor de collectie van Autumn/Winter ’18. Middels deze collectie komen mensen oog in oog met de unieke kwaliteiten en schoonheid van deze dieren, met als doel om zo meer bewustzijn te genereren voor de vernietigende eigenschappen van onze maatschappij.
Een deel van de opbrengst gaat naar het ‘Racing Extinction Fund’ dat zich inzet voor het behoud van kwetsbare diersoorten. Zo geven wij met elkaar de dieren nog een kans hun verhaal te vertellen.
0630128323 / info@annabellevandijk.nl / annabellevandijk.nl